KARMA DLA PSA GOLD DOG DINNER 18% WOŁOWINA WARZYWAI 30KG

Nowy

Karma dla psa GOLD DOG DINNER 30kg WOŁOWINA  + WARZYWA  18% mięsa HIT 

678 Przedmioty

99,00 zł

Przedstawiamy Państwu ofertę starannie zbilansowanej karmy odpowiadającej potrzebom Waszego czworonoga.

Z ogromną starannością i pełnym zaangażowaniem staraliśmy się dobrać odpowiednie proporcje aby jakość naszego produktu była satysfakcjonująca, efektownie żywiła i budowała organizm psa dostarczając mu siły, witalności i prawidłowy rozwój . 

GOLD to karmy produkowane z wysokiej jakości mączki mięsnej - zaw. 18% w karmie GOLD DOG DINNER.

Mączka dobrej jakości, to dużo bardziej wartościowy składnik karmy niż surowe mięso (końcowy efekt produktu, to 25% w porównaniu do konkurencyjnego surowego mięsa, które w procesie produkcji - obróbki termicznej - zanika do 80 %), ''czyli nawet jeśli na którejś karmie jest napisane 60 % mięsa surowego w składzie to ...... tak naprawdę będzie go ok. 12 % w formie suchej''

18 % suszonego mięsa
22 % białka
ekstrakt z muszli, biotyna
witaminy i minerały
SKŁAD
produkty pochodzenia roślinnego, zboża, mączka drobiowa 14%, mączka wołowa 4%, mączka , oleje i tłuszcze drobiowe, pulpa buraczana, witaminy i minerały, suszone warzywa, ekstrakt z muszli, dodatki smakowe,

Dodatki: przeciwutleniacze, konserwanty
GOLD to karmy uszlachetnione ekstraktem z MUSZLI ,który w naturalny sposób wspomaga prawidłowy rozwój tkanki kostnej ,odbudowę i ochronę stawów oraz produkcję mazi chrzęstno- stawowej. 

GOLD to karmy wyróżniające się wysoką zawartością SUSZONEGO MIĘSA 18%, dzięki temu dbamy o zdrowy przyrost tkanki mięśniowej ,dbając o właściwą wagę psa . Zwiększając zawartość mączki z mięsa suszonego do18 % zminimalizowaliśmy ilość zbędnych uzupełniaczy alergennych. 

GOLD to karmy wzbogacone w oleje i tłuszcze pochodzenia zwierzęcego ,które tworzą podstawową strukturę błon komórkowych .Tłuszcz należy do jednego z trzech możliwych źródeł energii ( tłuszcze, węglowodany, białko ) dla naszych czworonożnych przyjaciół. 

GOLD to karmy bogate w odpowiednio dobrane składniki pokarmowe i odżywcze ,które po uwolnieniu w procesie trawienia zostają wchłonięte w przewodzie pokarmowym i odpowiednio wykorzystane przez organizm psa. 

GOLD to karmy zawierające w swoim składzie BIOTYNĘ ,która wpływa na elastyczną ,mocną i piękną sierść oraz na właściwą strukturę budulcową włosa i silne , zdrowe pazury. 

GOLD to karmy , które w organizmie psa pełnia funkcję : 
- budulcową 
- energetyczną 
- regulujacą 

GOLD to karmy POZBAWIONE sztucznych barwników . 

Brak opinii klientów w chwili obecnej.

Napisz opinię

KARMA DLA PSA GOLD DOG DINNER 18% WOŁOWINA WARZYWAI 30KG

KARMA DLA PSA GOLD DOG DINNER 18% WOŁOWINA WARZYWAI 30KG

Karma dla psa GOLD DOG DINNER 30kg WOŁOWINA  + WARZYWA  18% mięsa HIT 

Napisz opinię

Producenci

Scroll To Top